שרשראות מעוצבות

שרשראות, או במילים הנרדפות אליהן, רביד, מחרוזת או ענק, הן ללא ספק הסוג המיוחד ביותר מבין אלו אשר עולם התכשיטים יכול להציע. מאז ותמיד בני אדם נהגו לענוד ולעצב לעצמם שרשראות מעוצבות בסגנונות שונים, בכל מקום אליו הגיע האדם ושינה את פני המקום, גם הכניס את סוג השרשראות אליו הוא הורגל מארץ מוצאו. שרשראות מעוצבות הפכו עם השנים כסמל וסימן היכר של לא מעט מדינות ותרבויות. עם התפתחותו של הכפר הגלובלי נפרצו כל המחסומים ותחום עיצוב השרשראות הפך לחוצה גבולות, וכיום נוצר מצב  שכולם עונדים את אותו הדבר, מה שפעם היה ייחודי הלך ונעלם וקיבלנו מאין קולקציה אחת ויחידה. עם זאת, כמו כל בני האדם השונים ואף יותר, ככה כל מעצבי התכשיטים והשרשראות בפרט. צוות המעצבים של חנות תכשיטי היוקרה מאייב תכשיטים נוהגים לרחוש ולפקוד את כל תצוגות האופנה המובילות בעולם, לשאוב השראה, ועל יצירתיות ומוח קודח נותנים את הטאץ' האישי שלהם למה שהופך השרשראות המעוצבות לפריט מקורי וייחודי של חנות היוקרה המובילה ביותר מאייב תכשיטים אשר מתאימה את תכשיטיה לכל לקוחותיה.

קולקציית שרשראות מעוצבות

אנו במאייב תכשיטים חושבים על כל פרט ופרט בעת עיצוב שרשראות ועושים מירב מאמצים לרצות את לקוחותינו על ידי התאמת שרשראות מיוחדות לאישה, לגבר, שרשראות לנערות ונערים, לילדות וילדים. תחום עיצוב השרשראות  התפתח מאוד בשנים האחרונות ומאייב תכשיטים העלתה את המודעות אליו בקרב לקוחות רבים מישראל, אין ספק שאפשר להגיד שכיום מאייב תכשיטים קובעת את הטון בתחום השרשראות המעוצבות, תחום רחב הכולל לא מעט פריטים כגון: שרשראות מיחדות לנשים, שרשראות לנערות ושרשראות לזוגות. מאייב תכשיטים משנה את כללי המשחק וממציאה מחדש את המושג שרשראות מעוצבות.

שרשראות לזוגות – ביחד עדיף לחוד:

שרשראות לזוגות היא ללא ספק אחת הדרכים היפות והמרגשות להראות חיבה ורצון עז לקרבה ומחויבות בקשר. אם אתם מחפשים מתנה מיוחדת לבן או בת הזוג, ועל הדרך גם לפנק את עצמכם, אין ספק ששרשרת מעוצבת לזוגות תענה על כל הדרישות שלכם. אנו מייצרים בקפידה ובאהבה רבה שלל סטים של שרשראות מעוצבות המתאימות לזוג, כל שרשרת משלימה את השנייה, כך שהשלם במקרה הוא הרבה יותר מסכום חלקיו, כפי שאתם לא רואים את עצמכם חיים ללא החצי המשלים אתכם, כך שרשרת אחת היא לא אותו הדבר ללא הסט המצורף אליו, לכל עיצוב שרשרת יש את החלק השני והמותאם לבן או בת הזוג, אמנם יש אפשרות לערבב בין הסטים, אבל לא מומלץ כלל. טובי המוחות של מאייב תכשיטים השקיעו זמן, מחשבה ושקדו רבות על בניית הסטים המושלמים והמעוצבים שלנו. שרשראות מעוצבות לזוגות מגיעות בעיצובים שונים ומיוצרות בכל חומרי הגלם ואבני החן היקרים והמיוחדים ביותר שיש בטבע.

שרשראות מיוחדות לאישה – לכל אישה מגיע הטוב והמיוחד ביותר:

אמנם לרבות המושג "עקרת בית" מעיד על אישה המשקיעה את כל זמנה ועמלה במשק הבית ולטובת הבית ואיננה יוצאת לעבוד, אך אנו במאייב רואים את הדברים קצת אחרת, אצלנו עקרת בית מגיעה מהמילים " עיקר הבית, זאת אומרת שכל אישה, כזאת שעובדת וגם מי שלא היא עיקר הבית. משום שהכל נע סביבה, היא סוחבת, מכילה ודואגת לכולם – היא העיקר של הבית, בלעדיה הכל לא אותו דבר. לפיכך ומשום שרוב רובם של הגברים יסכימו איתנו, אנו בטוחים שמגיע לה הטוב ביותר, ושווה ביותר לפנק אותה בשרשראות מיוחדות לאישה. משום שכל אישה היא מיוחדת בפני עצמה, כך כל שרשרת מיוצרת באופן שונה אך בהתאמה לסטנדרטים הגבוהים שהצבנו אצלנו בייצור שרשראות מעוצבות, במאייב תכשיטים. שרשראות מיוחדות לאישה באות בעיצובים רבים ומפתיעים וכולם בשלל חומרי הגלם האיכותיים ביותר לרבות זהב טהור, כסף ויהלומים. שרשרת מיוחדת לאישה זה הזדמנות מעולה לפנק את אשתך, את אמא או אחותך, לכל אישה מגיע שרשרת מיוחדת.

דילוג לתוכן