צמיד טניס

צמיד טניס אותו צמיד מפורסם שכל אישה מחזיקה בארסנל התכשיטים שלה ותמיד נותנת לו מקום של כבוד מעל כל תכשיט אחר.
מאיפה הוא קיבל את השם הזה, למה הוא זוכה למקום כל כך מיוחד מעל תכשיטים אחרים ועוד כמה דברים שחייבים לדעת.

למה קוראים לו דווקא צמיד טניס

זה התחיל במשחק של אליפות ארה"ב הפתוחה בטניס בו במהלך המשחק לשחקנית המפורסמת אוורט נפל הצמיד והיא ביקשה מהשופט בצעד חריג לעצור את המשחק ולחפש אותו.
השופט כמובן הסכים, המשחק נעצר, הצמיד נמצא והכל שב למקומו בשלום.
משחקי טניס כאלו מלווים בהמון תקשורת. כשמשחק כזה נעצר בכדי לחפש צמיד, הדבר כמובן הגיע מיד לכותרות וכמובן גם צולם הצמיד המיוחד.
בתוך מספר ימים ראו בעלי חנויות התכשיטים כי הביקוש לצמידי יהלומים בסגנון הצמיד, אותו איבה אוורט ענדה במהלך המשחק, הוא גדול מאוד. עקב כך בעלי חנויות התכשיטים הצמידו לצמיד היהלומים את השם 'צמיד טניס'.

העיצוב של צמיד טניס הוא מיוחד ושונה משאר הצמידים שרגילים לראות.
מדובר על צמיד שבו כל יהלום משובץ בנפרד ומקבל מקום של כבוד. את כל היהלומים שמשובצים בנפרד מחברים יחד לצמיד.
לרוב היהלומים שבצמידי הטניס משובצים בתוך מסגרות בזהב לבן ונותנות לו מראה קלאסי ומיוחד. המראה הזה הופך את הצמיד להיות כזה שמתאים לכל הופעה, גם אם מדובר בפעילות ספורט כמו משחק טניס וגם אם מדובר באירוע חשוב כמו חתונה.
ניתן לראות צמידי טניס המשובצים גם על צמידי זהב צהוב, זהב אדום, זהב לבן או שילוב של כל הצבעים יחדיו. הכל עניין של טעם אישי והעדפות.

העיצוב של צמיד הטניס

כמה דברים שחשוב לדעת על צמיד טניס

אז החלטתם שאתם רוצים לקנות צמיד טניס במתנה לאישה שלכם. לפני שאתם עושים את זה כדאי לוודא שאין לה כבר אחד כזה. הצמיד הזה נפוץ מאוד ומומלץ לעשות בדיקה שאין לה אחד כזה ורק אז לגשת ולרכוש.
מה כדאי שתדעו לפני שאתם קונים צמידי טניס :
החיבור בין חוליות הצמיד : מכיוון ומדובר על צמיד שעשוי חוליות רבות המחוברות יחד חשוב לראות שיש גמישות בחיבור. צמיד שבו החוליות המחוברות לא מספיק גמישות עלול להיות לא נוח על היד ובמקרים קיצונים החוליות עלולות להתנתק. אם חוליה מתנתקת הצמיד טניס היקר יכול להיאבד בדיוק כמו שקרה במשחק של אוורט.
שיבוץ היהלומים : היהלומים משובצים כל אחד בנפרד. כדאי מאוד לוודא שאכן השיבוץ יציב וחזק. חנות מומלצת שמוכרת צמידים כאלו תיתן גם אחריות מלאה על השיבוץ.
גודל היהלומים : בצמידי טניס ישנם מספר רב של יהלומים. כדאי לראות שהגודל שלהם בכל חלקי הצמיד הוא זהה עד כמה שאפשר. את הבדיקה הזאת אפשר לעשות בקלות על ידי הנחת הצמיד בצורה ישרה והסתכלות האם קיימת חריגה משמעותית בגודל של היהלומים.

צמיד הטניס המפורסם ביותר הוא שיבוץ היהלומים בתוך זהב לבן, אבל ישנם צמידי טניס בשיבוץ זהב צהוב.
צמידים אלו נחשבים לקלאסיים יותר ומשדרים גם יותר יוקרה.
המיוחד בצמידי הטניס עם הזהב הצהוב הוא שהם יכולים להתאים לכל גיל של כל אישה, גם נערות צעירות עונדות צמידי זהב צהוב בסגנון הטניס וגם נשים בגילאים בוגרים יותר.
צמידי הטניס בזהב צהוב הם מאוד פופולאריים בקרב נשים בענפי הספורט (בעיקרם הטניס) והוא מן סמל מיוחד שמאחד בינהן.

צמיד טניס זהב צהוב

דילוג לתוכן