צמידים

עד כמה באמת הצמיד מוסיף למראה הנוצץ של האישה, או כמה הוא מוסיף לגבריות של הגבר.
כל צמיד יש לו משמעות והמון דברים שהוא משדר למי שעומד מולנו. לכן לפני שאתם בוחרים צמיד בתור מתנה לאישה או צמיד לגבר, כדאי לקחת בחשבון את הדברים שיהפכו אותו מעוד צמיד, לצמיד שבאמת ישדר איתו גם אופי ומשמעות.

קולקציית צמידים

בשביל למצוא את הצמיד המתאים ביותר אתם חייבים מגוון רחב.

גם כאן חוק המספרים הגדולים עובד ומוכיח כי ככל שמבחר הצמידים גדול יותר, כך גם האפשרות שתוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים גדלה באותה המידה.

יהיו כאלו שיאמרו שמבחר גדול מידי יגרום לכם "ללכת לאיבוד", אבל במאייב הבינו גם את זה. הניסיון והמקצועיות שמאייב הביאו הם התאמת כל קולקציה לפי דרישה.

אתם רק תאפיינו את מה שאתם מחפשים, והצוות המקצועי של מאייב תכשיטים ידע לתת לכם את המענה המדויק ביותר.

מבחר הצמידים אותו תוכלו למצוא כולל בתוכו צמידים לגבר וצמידים לאישה כגון צמיד טניס שיתאים לתכשיטים נוספים, צמיד זהב עם תליונים או אבני חן, צמיד שם עם משמעות רגשית עוד.

צמיד לגבר צריך להתאים ללבוש היומיומי של הגבר ולאופי העבודה השוטפת שלו.

מבחר הצמידים אותו תמצאו בחנות מאייב הוא לא רק צמידים בעיצוב שונה, אלא תוכלו למצוא צמידים בזהב לבן או צהוב, צמידים לגבר שיהיו אלגנטיים ולא גסים מדי, צמידים יוקרתיים לנשים או צמיד עם שם.

צמיד זהב לגבר ולאישה

צמיד זוהי בעצם רצועה שאנחנו נוהגים לקשור מסביב לפרק היד. כל אחד בוחר לעצמו את החומר הגלם שממנו תהיה הרצועה שלו וזה כמובן לפי טעמו ולפי יכולתיו הכלכליות. חומר גלם היקר ביותר לתכשיטים, כידוע, זה זהב. זאת הסיבה שצמיד זהב הוא אחד הצמידים הנמכרים ביותר. גם לצמיד זהב יש מגוון רחב של סוגים. צמיד זהב טניס, צמיד זהב עם תליונים שונים עליו כשכל תליון יכול לסמן משהו אישי עבור הבן אדם העונד אותו והיקר מכולם זה צמיד זהב משובץ יהלומים.

לא רק נשים נוהגים לענוד צמידים עשויים מזהב אלא גם גברים. אם בעבר צמידי זהב לגבר היו נחשבים לצמידים גסים ועבים במיוחד עשויים זהב צהוב, היום יש עיצוב מודרני יותר. מכוון שגבר מטבעו בוחר לענוד פחות תכשיטים מאישה, הוא גם בוחר אותם בקפדנות יתרה תוך כדי התחשבנות לא רק היופיו של התכשיט אלא גם בנוחות שהיא עוטפת את פרק היד.

מאייב תכשיטים הינה החנות המומלצת ביותר בה ניתן למצוא תכשיטים מעוצבים, שיהיו עדינים אלגנטיים וגבריים ויתאמו לכל גבר.