עגילים

עגילים הם התכשיט המיוחד שנמצא לנו על האוזן, העגיל הוא אחד התכשיטים שעבר לא מעט גלגולים ומלווה אותנו תקופה ארוכה מאוד. זה מתחיל מעגילי פנינה שבעבר היו התכשיט שכל אישה ענדה על האוזן, העגיל היה נחשב לתכשיט של בני המעמד הגבוה בלבד. ומאז העגילים עברו לא מעט שיוניים וזה לא רק בגלל המצב כלכלי שמשתפר בקרב בני המעמדות הנמוכים יותר, שעם הזמן יוכלו להרשות לעצמם תכשיטים.

קולקציית עגילים

יש המון חומרים מהם עשויים עגילים. מכיוון ומדובר בתכשיט שמיועד בעיקר לנשים תמיד נעשה שימוש בחומרים יקרים ואיכותיים. החומרים הנפוצים והיוקרתיים ביותר כמובן זהב ויהלומים.
היום ניתן למצוא עגילי זהב בעיצובים מיוחדים בשלל סגנונות וביניהם עגילים יוקרתיים משובצים ביהלומים. עגילי יהלום הם המועדפים על רוב הנשים.
בשונה מכל תכשיט אחר עגיל זהב הוא תכשיט שצריך להתאים לתווי הפנים, לאופי האיפור לסגנון שיער – למראה הכללי של האישה. לדוגמא, יש נטייה לומר כי לצבע עיניים בהירות עגילי זהב לבן יתאימו יותר ולבעלות שיער קצר עגילים צמודים מזהב יחמיאו יותר.

עגילי זהב הם בדרך כלל המועדפים על רוב הנשים מכוון שזהב הינו חומר שמשדר יוקרה וכך זה היה מאז ומתמיד. טרם נמצא חומר גלם אשר יוכל להחליף בערכו את זהב כשמדובר בתכשיטים.

ישנם סוגים שונים של עגילי זהב. ניתן לשלב זהב צהוב עם זהב לבן או זהב אדום. בכל מקרה השילוב המושלם ביותר הינו שילוב של עגילי זהב עם יהלומים. זה יכול להיות עגיל קטן צמוד לאוזן או עגיל גדול נופל עד הכתפיים. לא משנה מה תבחרו – זהב תמיד ישמח אתכם.

עגילי יהלום

כמו שכבר הבנתם שגילים צריכים להתאים לתווי הפנים במיוחד עם מדובר על עגילים משובצים ביהלום.
גם צורת היהלום או אבן החן הנמצאת על עגיל היא חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכולל של העגיל.
עגילי יהלום מצריכים בדיקה מקיפה לפני רכישתם, חשוב מאוד לוודא כי אכן מדובר ביהלום אמיתי.
היום הטכנולוגיה כל כך מתקדמת שהצליחו לייצר יהלום "היברידי" מדובר ביהלום שמיוצר באופן מלאכותי במעבדה.
זהו יהלום ברמה גבוה מאוד ש