עגילים

עגילים הם התכשיט המיוחד שנמצא לנו על האוזן, העגיל הוא אחד התכשיטים שעבר לא מעט גלגולים ומלווה אותנו תקופה ארוכה מאוד. זה מתחיל מעגילי פנינה שבעבר היו התכשיט שכל אישה ענדה על האוזן, העגיל היה נחשב לתכשיט של בני המעמד הגבוה בלבד. ומאז העגילים עברו לא מעט שיוניים וזה לא רק בגלל המצב כלכלי שמשתפר בקרב בני המעמדות הנמוכים יותר, שעם הזמן יוכלו להרשות לעצמם תכשיטים.

קולקציית עגילים

יש המון חומרים מהם עשויים עגילים. מכיוון ומדובר בתכשיט שמיועד בעיקר לנשים תמיד נעשה שימוש בחומרים יקרים ואיכותיים. החומרים הנפוצים והיוקרתיים ביותר כמובן זהב ויהלומים.
היום ניתן למצוא עגילי זהב בעיצובים מיוחדים בשלל סגנונות וביניהם עגילים יוקרתיים משובצים ביהלומים. עגילי יהלום הם המועדפים על רוב הנשים.
בשונה מכל תכשיט אחר עגיל זהב הוא תכשיט שצריך להתאים לתווי הפנים, לאופי האיפור לסגנון שיער – למראה הכללי של האישה. לדוגמא, יש נטייה לומר כי לצבע עיניים בהירות עגילי זהב לבן יתאימו יותר ולבעלות שיער קצר עגילים צמודים מזהב יחמיאו יותר.

עגילי זהב הם בדרך כלל המועדפים על רוב הנשים מכוון שזהב הינו חומר שמשדר יוקרה וכך זה היה מאז ומתמיד. טרם נמצא חומר גלם אשר יוכל להחליף בערכו את זהב כשמדובר בתכשיטים.

ישנם סוגים שונים של עגילי זהב. ניתן לשלב זהב צהוב עם זהב לבן או זהב אדום. בכל מקרה השילוב המושלם ביותר הינו שילוב של עגילי זהב עם יהלומים. זה יכול להיות עגיל קטן צמוד לאוזן או עגיל גדול נופל עד הכתפיים. לא משנה מה תבחרו – זהב תמיד ישמח אתכם.

עגילי יהלום

כמו שכבר הבנתם שגילים צריכים להתאים לתווי הפנים במיוחד עם מדובר על עגילים משובצים ביהלום.
גם צורת היהלום או אבן החן הנמצאת על עגיל היא חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכולל של העגיל.
עגילי יהלום מצריכים בדיקה מקיפה לפני רכישתם, חשוב מאוד לוודא כי אכן מדובר ביהלום אמיתי.
היום הטכנולוגיה כל כך מתקדמת שהצליחו לייצר יהלום "היברידי" מדובר ביהלום שמיוצר באופן מלאכותי במעבדה.
זהו יהלום ברמה גבוה מאוד שרק באמצעות מכשור מתקדם מאוד (ויקר מאוד) אשר לא ניתן לזהות אם מדובר בזיוף.
לכן בכל רכישת יהלום חשוב מאוד לדעת ממי קונים.
יש לקנות רק מחנות מומלצת ובשום אופן לא קונים יהלום בלי תעודה מקורית של GIA שזאת תעודת הזהות של היהלום שמעידה על איכותו.

עגילים צמודים יכולים להיות משובצים גם הם ביהלומים, את עגילי היהלום אנו נמצא בתור עגילים נופלים או עגילים צמודים.
ההשראות אותן מקבלים מעצבי התכשיטים הן אינסופיות, אנו נראה לא מעט עיצובים שכוללים בתוכם שילוב של יהלומים.
אבל בתוך כל אותן השראות רבות יש מוטיב שחוזר על עצמו והוא שילוב של יהלומים בעגילים צמודים.
אותם עגילים נקראים עגילי "סטאד" אחד העיצובים הקלאסיים והמוכרים לכולם.
יהלום אחד מרכזי (בגדלים שונים) שמתחבר לתושבת שהיא העגיל עצמו.
עגילי ה"סטאד" הם התכשיט הנמכר ביותר אחרי טבעות אירוסין, אלו עגילים שמתאמים לכל סגנון לבוש, החל מהלבוש היומיומי ועד לאירועים חגיגיים (ביניהם גם עגילי כלה בסגנון "סטאד")

שאלות ותשובות

ישנם לא מעט אנשים שיש להם רק חור אחד באוזן, ומהסיבה הזאת הם צריכים לרכוש עגיל בודד בלבד. אך ברוב המקומות עגילים נמכרים בזוגות כי זה הפתרון היעיל ביותר לרוב אנשים. אך יש יתרון בכך שתרכשו צמד עגילים ולא עגיל בודד, היתרון הוא...

אתם עומדים לרכוש בקרוב עגילים חדשים? זה בהחלט רגע משמועתי, וזוהי יכולה להיות מתנה נהדרת עבורך או עבור בן אדם אחר. אך איך תוכלו לבצע השוואת מחירים יעילה ופשוטה, כך שתוכלו לקבל את המחיר האטרקטיבי ביותר. הדרך הטובה ביותר היא...

לא מעט נשים שרוכשות עגילים אוהבות לראות אותם תואמים לכל שאר התכשיטים הנמצאים על הגוף. אך ברוב המקרים מדובר על העדפה אישית בלבד, ואין כאן שום דבר מחייב עבורכם. באופן כללי כאשר אתם רוכשים עגילים הבחירה היא אך ורק שלכם על פי הטעם שלכם ועל פי...

אם אתם עומדים לרכוש מתנה לבת הזוג, אחד מהחששות הגדולים ביותר שלכם יהיה אם היא לא תאהב את המתנה. לכן אתם תרצו לדעת האם ניתן לרכוש עגילים, אך במידת הצורך גם להחליף אותם. הכול תלוי בהתאם למקום שמנו רכשתם את העגילים, אך ברוב המקרים...

דילוג לתוכן