כמה עולה טבעת נישואין

אנחנו ממש אוהבים חתונות, יש אוכל טוב, מוזיקה ואלכוהול והכי חשוב, רואים את האנשים החשובים בחיינו ברגע המאושר בחייהם. לפני החתוה לא מעט אנשים עוסקים בעיצוב ובנראות של האירוע, אם זה מפיק חתונות, צוות המטבח, תאורה וסאונד, כל כך אנשים עוסקים כדי שהאירוע יתנהל ויעבור בצורה הכי טובה שיש, ועם זאת רק דבר אחד נשאר עם בני הזוג בסופו של יום ועד שארית חייהם המשותפים – טבעת הנישואין שנתנו אחד לשנייה ברגע המאושר והמיוחד בחופה, דבר המסמל את קשירתם בחייהם זה של זו. אז לפני כל האירוע ולא שאתם יודעים אילו טבעות אתם רוצים בכלל לקנות כדי שתבדקו כמה עולה טבעת נישואין וממה מושפע המחיר שלו, ובהתאם לתקציב העומד ברשותכם תדעו מה בידכם לקנות.
אמנם יש לא מעט סוגים של טבעות נישואין אולם בעקבות ההכלה היהודית המגדירה כללים ספציפיים ביותר, טבעות נישואין הן פשוטות יותר מטבעות אירוסין, וכיוצא בזה גם יקרות הרבה פחות מהן.
כמות הזהב:
רוב טבעות הנישואים הם עשויות זהב ובעקבות כך המשפיע העיקרי על מחירן של טבעות הנישואין היא כמות הזהב המצויה בטבעת. הזהב נמדד על פי מדד של קראט, וככל שהקראט גבוה יותר כך עולה אחוז הבה השרוי בטבעת. לדוגמה: אם יש טבעת נישואין שנמדדת בכ24 קרא (הכי הרבה) אז מן הסתם היא תיוצר מכ-100 אחוז זהב ומחירה יעלה יותר.

כמות הקראט רמת הטוהר והמחירים לגרם:

כמו שנאמר מחירה של טבעת נישואין מזהב נמדדת קודם כל על פי כמות הזהב, קראט, שנמצא בטבעת. אחוז הזהב הנמצא בקראט זהב נקרא גם טוהר. אלו דברים המשפיעים רבות על עלות טבעת הנישואין.

K9 – זהו אחוז הקראט הנמוך ביותר בזהב. אחוז הזהב, כלומר הטוהר הנמצא בו, עומד על 37.5 זהב בלבד, פחות ממחצית המוצר הוא זהב. מחירו של גרם זהב המוגדר כ9 קראט הוא בין 55-70 לגרם זהב.

K14– זהב ב14 קראט מכיל דרגת טוהר של כ58 אחוז זהב. זהו המספר הראשון שעובר את מחצית האחוזים ומתחיל את הסאגה לקראת המוצרים היקרים באמת. מחירו של מוצר המוגדר כזהב בעל 14 קראט הוא כ100 ₪.

K21 – מוצר בעל דרגת של 21 קראט הוא אחד מהגבוהים ביותר והוא בעל זהב כמעט מושלם. אחוז ורמת הטוהר של מוצר בעל דרגת 21 קראט זהב מכיל בתוכו כ87 אחוז זהב, קרוב מאוד למושלם, אבל עדיין לא. מחיר לגרם של זהב בדרגת 21 קראט הינו כ140 שקל.

K24 -הגענו למלך, לטופ. 24 קראט בעולם הזהב מסמל שלמות, ואין סיבה ממשית אבל נאמר אותה בכל מקרה, מוצר בעל דרגה של 23 קראט מכיל כ100 אחוז זהב ומחירו הוא הגבוה ביותר, כ170 שקל לגרם.
בנוסף לזהב יש גם טבעות זולות יותר שעשויות ממתכת הכסף שגםלזה בדומה לזהב יש את מידות הטהר שלה. אולם למתכת הכסף יש את השווי שלה, והוא נמוך באופן ניכר ממוצרי העשויים זהב ויחד עם זאת הרבה פחות נפוץ. רוב האנשים יעדיפו להשקיע לחתונתם את ההשקעה המרבית, מתוך ידיעה שטבעת נישואין היא לא רק עוד תכשיט אלא דבר המלווה אתכם לכל החיים.

טבעות נישואין בניגוד לאירוסין יגיעו כבדרך כלל בעיצוב יותר שקט, עדין ופחות בשיבוץ יהלומים, לכן גם יעלה פחות באופן ניכר מרוב טבעות האירוסין. בשכלול של הממוצע יוצא שעל מנת להחליף טבעות ולסמל בכך את ההתחייבות אחת כלפי השני, תיאלצו להיפרד מ- 350-3,500 ₪ בממוצע.

עוד משהו בנושא

צמיד עם שם

צמיד עם שם צמיד עם שם – התכשיט המיוחד ביותר: משחר ההיסטוריה נהגו בני האדם לעטר את גופם בלא מעט תכשיטים ממגוון חומרים ועיצובים שונים,

טבעת אירוסין מחיר

טבעת אירוסין מחיר לאחר שעלה במוחם וליבכם הרעיון המופלא של לקחת את הקשר עם בת הזוג שלכם צעד אחד קדימה, לבחור להתחייב לה ולהקים איתה

כמה עולה יהלום 1 קראט

כמה עולה יהלום 1 קראט יש לא מעט שאלות רטוריות, כאלה שהתשובות אליהם מובנות מאליהן עד שאפילו לא צריך לענות עליהן או שאפילו שואל השאלה

מה קובע את איכות היהלום?

מה קובע את איכות היהלום? רגע לפני שאתם קונים טבעת אירוסין לבחירתם ליבכם, או אתם מתנה לשם הוקרת תודה בצורת תכשיט משובץ יהלומים, בואו ללמוד

דילוג לתוכן