טבעות

כשזה מגיע לנושא של רכישת טבעות יש דברים שחייבים לקחת בחשבון. מכיוון וטבעות הן טבעות יקרות מאוד עם זהב ויהלומים מומלץ לרכוש אותן ממקום אמין בעל שם ואחריות, ומעל הכל, מקום שמספק תעודה על כל יהלום. חנות תכשיטים המספקת לכם יהלום ללא תעודה גמולוגית, פשוט מאוד, לא רוכשים ממנה בשום אופן.

קולקציית טבעות לכל אירוע ולכל טעם

ישנם סוגים רבים של טבעות במגוון סגנונות. איך אנו קובעים מה הסוג של כל טבעת והאם מדובר על טבעת אירוסין, טבעת עם שם, טבעת זהב או טבעת נישואין, כי היום כל טבעת יכולה להכיל יהלומים.

את השיוך של טבעות מסווגים לפי עיצוב הטבעת, אין זה מחייב כי עיצוב מסוים מקבל את הייעוד שלו באופן חד משמעי. הטבעות הנחשבות לאלו בעלות העיצוב הקלאסי והמרשים ביותר בעלות שיבוץ של יהלומים רבים, או יהלום אחד גדול נחשבות לטבעות אירוסין.
טבעות בעלות מראה חלק יותר ללא שיבוץ יהלומים וברוב המקרים טבעות זהב אלו מתאימות יותר להיות טבעות נישואין. אמנם זה לא חוק כתוב ואין משהו שמחייב כי טבעת אירוסין תהייה בעיצוב המכיל שיבוץ יהלומים, אבל נהוג כי טבעות אירוסין יהיו יוקרתיות יותר ולכן הן משובצות יהלומים.
כל אחד יכול לבחור את העיצוב לפי ראות עינו, במידה ובחרתם טבעת אירוסין, טבעת שמות או טבעת זהב עם שילוב יהלומים, דבר אחד עליו בשום אופן אין להתפשר הוא דירוג יהלומים מוסמך.

דירוג יהלומים מוסמך מעיד על כך שאתם מקבלים טבעת עם יהלום אמיתי.
לא כולם יכולים לזהות יהלום ואין להם ידע גמולוגי רחב עד כדי רמה של דירוג לפי רמות, לכן במקרה כזה חייבים להסתמך על תעודה ממקור מוסמך. יהלום בלי תעודה ממקור מוסמך הוא לא יהלום אמיתי מבחינתכם. צאו תמיד מנקודת הנחה זאת בכדי לדעת שאתם משלמים על מוצר מקורי ואמיתי.

טבעות אירוסין

כשזה מגיע לטבעות אירוסין חשוב מאוד לדעת ממי קונים, מומלץ לקנות ממקום בטוח בעל שם ומוניטין. אחת מהחנויות המומלצות ביותר לרכישת טבעות אירוסין היא מאייב תכשיטים הממוקמת באזור הבורסה ברמת גן למעלה משני עשורים.
איכות המוצרים והשירות ללא פשרות הם אלו שהפכו אותה להיות למוקד עלייה לרגל לכל מי שמעוניין לרכוש טבעת אירוסין. טבעות אירוסין לרוב יותר יקרות בגלל השילוב של זהב ויהלומים גם יחד, מחיר טבעות אירוסין נקבע לפי איכות היהלום (כמות נקודות) ולפי העיצוב (עד כמה הוא מורכב ומכיל פרטים קטנים) והזהב.

טבעות נישואין

</