טבעות

כשזה מגיע לנושא של רכישת טבעות יש דברים שחייבים לקחת בחשבון. מכיוון וטבעות הן טבעות יקרות מאוד עם זהב ויהלומים מומלץ לרכוש אותן ממקום אמין בעל שם ואחריות, ומעל הכל, מקום שמספק תעודה על כל יהלום. חנות תכשיטים המספקת לכם יהלום ללא תעודה גמולוגית, פשוט מאוד, לא רוכשים ממנה בשום אופן.

קולקציית טבעות לכל אירוע ולכל טעם

ישנם סוגים רבים של טבעות במגוון סגנונות. איך אנו קובעים מה הסוג של כל טבעת והאם מדובר על טבעת אירוסין, טבעת עם שם, טבעת זהב או טבעת נישואין, כי היום כל טבעת יכולה להכיל יהלומים.

את השיוך של טבעות מסווגים לפי עיצוב הטבעת, אין זה מחייב כי עיצוב מסוים מקבל את הייעוד שלו באופן חד משמעי. הטבעות הנחשבות לאלו בעלות העיצוב הקלאסי והמרשים ביותר בעלות שיבוץ של יהלומים רבים, או יהלום אחד גדול נחשבות לטבעות אירוסין.
טבעות בעלות מראה חלק יותר ללא שיבוץ יהלומים וברוב המקרים טבעות זהב אלו מתאימות יותר להיות טבעות נישואין. אמנם זה לא חוק כתוב ואין משהו שמחייב כי טבעת אירוסין תהייה בעיצוב המכיל שיבוץ יהלומים, אבל נהוג כי טבעות אירוסין יהיו יוקרתיות יותר ולכן הן משובצות יהלומים.
כל אחד יכול לבחור את העיצוב לפי ראות עינו, במידה ובחרתם טבעת אירוסין, טבעת שמות או טבעת זהב עם שילוב יהלומים, דבר אחד עליו בשום אופן אין להתפשר הוא דירוג יהלומים מוסמך.

דירוג יהלומים מוסמך מעיד על כך שאתם מקבלים טבעת עם יהלום אמיתי.
לא כולם יכולים לזהות יהלום ואין להם ידע גמולוגי רחב עד כדי רמה של דירוג לפי רמות, לכן במקרה כזה חייבים להסתמך על תעודה ממקור מוסמך. יהלום בלי תעודה ממקור מוסמך הוא לא יהלום אמיתי מבחינתכם. צאו תמיד מנקודת הנחה זאת בכדי לדעת שאתם משלמים על מוצר מקורי ואמיתי.

טבעות אירוסין

כשזה מגיע לטבעות אירוסין חשוב מאוד לדעת ממי קונים, מומלץ לקנות ממקום בטוח בעל שם ומוניטין. אחת מהחנויות המומלצות ביותר לרכישת טבעות אירוסין היא מאייב תכשיטים הממוקמת באזור הבורסה ברמת גן למעלה משני עשורים.
איכות המוצרים והשירות ללא פשרות הם אלו שהפכו אותה להיות למוקד עלייה לרגל לכל מי שמעוניין לרכוש טבעת אירוסין. טבעות אירוסין לרוב יותר יקרות בגלל השילוב של זהב ויהלומים גם יחד, מחיר טבעות אירוסין נקבע לפי איכות היהלום (כמות נקודות) ולפי העיצוב (עד כמה הוא מורכב ומכיל פרטים קטנים) והזהב.

טבעות נישואין

כשמדברים על טבעות נישואין, ישנה נטייה לחשוב כי מדובר רק על טבעת זהב לבן או טבעת זהב צהוב חלקה. אבל טבעות נישואין לא חייבות להיות חלקות ועשויות מזהב בלבד, אלא, ישנם עיצובים מודרניים של זהב עם שיבוץ יהלומים העוטפים את הטבעת.
בנוסף, תוכלו למצוא טבעות זהב מעוטרות ומעוצבות בשילוב של זהב לבן עם צהוב.
דגש חשוב ואולי החשוב ביותר בטבעת נישואין הוא ההרגשה והנוחות על האצבע. מכיוון ומדובר בטבעת שהיא נמצאת עליכם באופן קבוע חשוב מאוד להתייחס לטבלת המידות המופיעה באתר, לבדוק לפי הטבלה ובהתאם לאצבע של מי שיענוד/תענוד את הטבעת.
אצל מאייב חנות תכשיטים תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי להתאמה מושלמת של טבעת נישואין.

לפני שרוכשים טבעות זהב אנו חייבים להבין שלא כל הנוצץ זהב תמיד, כלומר, לא כל טבעת זהב הנמצאת בשוק הינה טבעת זהב טהורה לחלוטין.
היום ניתן למצוא מגוון טבעות זהב באיכויות שונות בשוק כאשר אלה באים לביטוי ע"י המושג "קראט" המוכר לנו מאז ומתמיד.
רוב התכשיטנים בבורסה עובדים בעיקר עם 14 קראט, שזו הרמה המתאימה ביותר כנראה לייצור תכשיטי נוי. ולמקרה שלנו, לצורך מתנה, אירוסין או נישואין – זו הרמה אליה אנו צריכים לכוון.
בין אם תחקרו עוד מעט ובין אם תחליטו שעשינו לכם מספיק שכל בכל נושא הטבעות, אתם מוזמנים להנות ממגוון רחב של טבעות זהב באתר של מאייב תכשיטים ולרכוש אונליין עם משלוח חינם (כולל אחריות) אליכם עד הבית!

טבעות זהב

טבעת עם שם

קודם כל לפני שבכלל בוחרים טבעת עם שם, אנו צריכים לוודא שכתבנו את השמות כמו שצריך. חשוב לכתוב את האותיות בצורה הנכונה ביותר, כיוון שאחרי שחרטנו את השמות באמייל ויצרנו טבעת שם מוגמרת, לא נוכל להתחרט ולחזור לאחור.
אחרי שבחרנו את השמות, אנו עוברים לבחירת הטבעת. נכנסים לקולקציית טבעות שמות ומתחילים לכוון לעיצוב הטבעת שמתאימה לנו, לא מדובר רק על הטבעת אלא גם על צבע הזהב שיתאים למי שאנו הולכים למסור לו את המתנה היקרה הזו. אם מדובר על בן או בת משפחה שיש להם יום הולדת/יום נישואין אנו חייבים לבדוק באלגנטיות את סגנון העיצוב המועדף עליהם, והדרך הפשוטה ביותר היא להסתכל על התכשיטים שיש עליהם כיום – לבנות לעצמנו סגנון עיצוב בראש ואיתו לגשת ולבחור טבעת שמות שתתאים בדיוק לבעל/ת המתנה.
אז אחרי שעשינו לכם מעט סדר עם טבעות שמות, כל שעליכם לעשות הוא רק לבחור, מאייב תכשיטים יספקו לכם טבעת עם שם ברמה הגבוהה ביותר תוך הקפדה על הפרטים הכי קטנים, ושימת דגש על זהב עם מלוא האחריות.