טבעות נישואין

טבעת נישואין היא הטבעת איתה מקדש הבעל את אשתו ביום החופה.
טבעת מיוחדת שמסמלת שיוך. לא כמו כל פריט נוי אחר, טבעות נישואין מעידות גם על שינוי סטטוס של גבר ואישה, מעידה על היותם נשואים.
אם אתם בשלב שכבר הצעתם נישואים ובחרת את טבעת האירוסין המושלמת (והיא אמרה לכם כן) עכשיו מגיע השלב המיוחד אפילו יותר – חיפוש אחר טבעות נישואין.

לשירותכם לבחירת טבעות נישואין

מכיוון ורכישת טבעות נישואין יכולה להיות משימה לא קלה עבורכם בתור זוג ובמיוחד לאישה שיש לה מבחר רחב מדי של טבעות נישואין לאישה, אתם יכולים לרכוש אותה ביחד ולהפוך את הקנייה לחוויה.
אם חשבתם להפתיע את בת הזוג שלכם בטבעת האירוסין (ורכשתם אותה לבד) בשלב הזה של רכישת טבעות נישואין הדברים קצת שונים וגבר בדרך כלל ירצה לקבל חוות דעת של בת זוגתו גם על טבעת נישואין לגבר שהוא מתכוון לקנות.
אתם יכולים לרכוש את הטבעות ביחד. ככה כל ההכנות לחתונה הופכים לחוויה שמתחילה לא רק בחיפוש אולם, תקליטן וכו' אלא כבר בשלב קניית טבעות נישואין.
במאייב תכשיטים, שהם אחד מיצרנים הגדולים של טבעות נישואין בורסה, מבינים את המשמעות שיש בקניית טבעת נישואין, ורוצים יותר מכל דבר להיחרט בזיכרון שלכם כחלק חיובי מההכנות לחתונה.
צוות מקצועי ומיומן שמלווה זוגות כבר למעלה משני עשורים ישמח לעמוד לרשותכם ולתת מענה מקצועי ואמין לכל שאלה.

טבעות נישואין לאישה

יש מבחר אינסופי של טבעות נישואין לאישה. הרי כל אישה כבר יודעת מראש איך היא רוצה שהטבעת שלה תיראה (הקווים העיצוביים כבר קבועים במחשבה). לנו רק נותר להציג בפניה מבחר טבעות נישואין לאישה שמתוכן היא תוכל לבחור מה שמדבר אל ליבה.
בנוסף לעיצובו של טבעת נישואין היא צריכה להיות גם נוחה מכוון שהאישה, בתקווה, הולכת לענוד אותה כל שארית חייה.
במאייב תכשיטים עובדים הצורפים המיומנים ביותר, שיוכלו לבצע את המדידות המדויקות והתאמת הטבעת לנוחות מרבית ומעצבים הטובים ביותר שירצו את טעמה של האישה.

טבעת נישואין לגבר

מאייב תכשיטים רוצה להציע לכם טבעות נישואין לגבר מעוצבות בסגנון גברי ומרשים, טבעות שמדברות בפני עצמן. בחרו טבעת נישואין לגבר מקולקציה החדשה שלנו ואתם לא תרצו כבר להוריד אותה מהיד ולא רק היותכם נשואים אלא בגלל העיצוב המיוחד שהופך אותו פשוט לתכשיט יפה.
אם אתם בכל מקרה מחפשים את הסגנון הקלאסי של טבעת נישואין לגבר, כלומר, טבעת זהב חלקה, גם את זה תוכלו למצוא במאייב תכשיטים וגם הפעם אין מקום לפשרות על הנוחות ואיכות הזהב.

טבעות נישואין בורסה

מתחם הבורסה ברמת גן הפך להיות מוקד עלייה לרגל לכל מחפשי היהלומים והזהב האיכותי.
תוכלו למצוא במתחם לא מעט חנויות המספקות לכם שירותי טבעות נישואין בורסה, אבל מה הופך את מאייב תכשיטים מעוד חנות תכשיטים להיות החנות המובילה?
מחירים הוגנים : במאייב הבינו כי היום להיות זוג צעיר בישראל זאת משימה כלכלית לא פשוטה בכלל, לכן מציעים לכם מגוון רחב של טבעות נישואין במחירים משתלמים. כל זאת ללא פשרות כלל על איכות הטבעות.
ניסיון של שנים : חנות מאייב קיימת למעלה משני עשורים ומספקת תכשיטים באיכות הטובה ביותר.
בזכות ניסיון של שנים תוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים עם המלצות של מומחים.
אמינות : מה שהפך את מאייב לחנות המובילה ושומר עליה להמשיך ולתת שירות כבר תקופה ארוכה, הוא ערכי היסוד שלה. ערכי היסוד מושתתים מעל הכל על אמינות ושקיפות מלאה מול הלקוח.
נוחות : אפשרות לרכישת מוצרים דרך האינטרנט כשהמוצר המגיע אליכם הוא באיכות גבוהה ביותר ובדיוק כפי שמתואר באתר וכפי שנראה בתמונות.

שאלות ותשובות

טבעות נישואין הן אולי הסממן החשוב ביותר בטקס החופה שלכם, ולכן אתם צריכים לבחור את טבעות הנישואין המושלמות. אך מה לעשות שזוהי ככל הנראה הפעם הראשונה שאתם מתחתנים, ואין לכם מושג איך לעשות זאת. טבעות נישואין מושלמת הן כאלה...

כאשר עושים את ההשוואה בין טבעות נישואין ובין טבעות אירוסין, אי אפשר שלא לדבר על ההבדל בעלויות בניהם. אז זה נכון שטבעות נישואין על פניו נראות פשוטות יותר מאשר טבעות אירוסין. אך כאשר מדברים על ההבדל בעלויות המצב קצת שונה...

אומנם המשימות לקראת החתונה יכולות להיות מאוד מתישות, אך אסור לכם לשכוח לרכוש טבעות נישואין. לכן עליכם להשתדל שלא לדחות את הרכישה שלהן לדקה ה-90 מכיוון שאתם צריכים לדאוג שהן מתאימות לכם. מהסיבה הזאת מומלץ לרכוש...

ככל הנראה כאשר מדברים אתכם לראשונה על טבעות נישואין, אינכם מבינים את ההבדל בניהן ובין טבעות אירוסין. אך יש הבדל בין כל הטבעות הללו בהיבטים שונים, וחשוב מאוד שתכירו את ההבדלים הללו. ההבדל העיקרי בין טבעת אירוסין לבין טבעת נישואין הינו...

בשנים האחרונות הטכנולוגיה נמצאת ממש בכל פינה, ומרבית הקניות שאנו מבצעים כיום עברו להתבצע באופן מקוון. אך האם באמת מומלץ לרכוש טבעות נישואין בצורה הזאת? אין לכך תשובה חד משמעית, וכל אחד יכול להחליט מה שטוב לו. אבל...

דילוג לתוכן