טבעות אירוסין

טבעת אירוסין היא טבעת הצעת הנישואין. עבור כל אישה לא מדובר כאן בעוד טבעת יהלום רגילה אלא בטבעת עם המון משמעות.

קולקציית טבעות אירוסין

טבעות אירוסין אלו טבעות שכוללות בתוכן שיבוץ של יהלום מרכזי אחד או מספר יהלומים, וכשזה מגיע לקניית יהלום צריכים לדעת כמה דברים חשובים.
טבעות אירוסין נחשבות לטבעות היותר יקרות והמפורסם מתוכן הוא טבעת אירוסין זהב עם יהלום מרכזי. לפני שאתם ניגשים לרכוש טבעת אירוסין חשוב לדעת כי כל אישה מתחברת לסגנון עיצובי אחר. לכן מגוון רחב שיענה על כל דרישה עיצובית הוא תנאי הכרחי למציאת הטבעת הנכונה. אמנם מגוון רחב של טבעות אירוסין יכול לקחת אתכם לאיבוד, אבל בסופו של דבר מה שחשוב באמת זה למצוא את הטבעת שהאישה שלכם תתחבר ביותר.
קיימים לא מעט סוגים של טבעות אירוסין, תוכלו למצוא את טבעות אירוסין קלאסיות, עשויות זהב, משובצות יהלומים מסביב עם יהלום מרכזי באמצע ועוד הרבה סגנונות שונים.
ישנם כאלו שמעדיפים להתחבר לסגנון העיצוב היותר עדין, עם אבן אחת מרכזית ובדירוג יהלום גבוה מעל VVS וטבעת בזהב לבן. לכל אחד יש את ההעדפות שלו ברכישת טבעת להצעת נישואין. מכאן עולה כי ככל שהמגוון יותר רחב אתם תוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים בקלות.
אין מחלוקת על כך כי יהלומים קונים ממקום אמין ובעל מוניטין, אחת החנויות המובילות ששמה הולך לפניה כשם האמין ביותר היא חנות התכשיטים של מאייב.
מעבר לאמינות מאייב תכשיטים מביאים לכם את המגוון הרחב ביותר של טבעות אירוסין.

טבעת אירוסין זהב​

אין מחלוקת על כך כי טבעת אירוסין זהב חייבת להיות עשויה מזהב איכותי. כשזה מגיע לטבעות אירוסין, המחיר של כל טבעת נקבע לפי כמה גורמים עיקריים והם מרכיבי הטבעת.
הראשון הוא הזהב, ברוב המקרים, בקניית טבעת אירוסין זהב, הזהב נחשב לחלק שפחות משפיע על המחיר וזאת כמובן ביחס לעלות היהלומים.
היהלומים גם הם מתחלקים לדירוג לפי איכות היהלום, ככל שהיהלום בדירוג גבוה יותר ובעל איכות גבוהה מחירו יהיה בהתאם.