טבעות אירוסין

טבעת אירוסין היא טבעת הצעת הנישואין. עבור כל אישה לא מדובר כאן בעוד טבעת יהלום רגילה אלא בטבעת עם המון משמעות.

קולקציית טבעות אירוסין

טבעות אירוסין אלו טבעות שכוללות בתוכן שיבוץ של יהלום מרכזי אחד או מספר יהלומים, וכשזה מגיע לקניית יהלום צריכים לדעת כמה דברים חשובים.
טבעות אירוסין נחשבות לטבעות היותר יקרות והמפורסם מתוכן הוא טבעת אירוסין זהב עם יהלום מרכזי. לפני שאתם ניגשים לרכוש טבעת אירוסין חשוב לדעת כי כל אישה מתחברת לסגנון עיצובי אחר. לכן מגוון רחב שיענה על כל דרישה עיצובית הוא תנאי הכרחי למציאת הטבעת הנכונה. אמנם מגוון רחב של טבעות אירוסין יכול לקחת אתכם לאיבוד, אבל בסופו של דבר מה שחשוב באמת זה למצוא את הטבעת שהאישה שלכם תתחבר ביותר.
קיימים לא מעט סוגים של טבעות אירוסין, תוכלו למצוא את טבעות אירוסין קלאסיות, עשויות זהב, משובצות יהלומים מסביב עם יהלום מרכזי באמצע ועוד הרבה סגנונות שונים.
ישנם כאלו שמעדיפים להתחבר לסגנון העיצוב היותר עדין, עם אבן אחת מרכזית ובדירוג יהלום גבוה מעל VVS וטבעת בזהב לבן. לכל אחד יש את ההעדפות שלו ברכישת טבעת להצעת נישואין. מכאן עולה כי ככל שהמגוון יותר רחב אתם תוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים בקלות.
אין מחלוקת על כך כי יהלומים קונים ממקום אמין ובעל מוניטין, אחת החנויות המובילות ששמה הולך לפניה כשם האמין ביותר היא חנות התכשיטים של מאייב.
מעבר לאמינות מאייב תכשיטים מביאים לכם את המגוון הרחב ביותר של טבעות אירוסין.

טבעת אירוסין זהב​

אין מחלוקת על כך כי טבעת אירוסין זהב חייבת להיות עשויה מזהב איכותי. כשזה מגיע לטבעות אירוסין, המחיר של כל טבעת נקבע לפי כמה גורמים עיקריים והם מרכיבי הטבעת.
הראשון הוא הזהב, ברוב המקרים, בקניית טבעת אירוסין זהב, הזהב נחשב לחלק שפחות משפיע על המחיר וזאת כמובן ביחס לעלות היהלומים.
היהלומים גם הם מתחלקים לדירוג לפי איכות היהלום, ככל שהיהלום בדירוג גבוה יותר ובעל איכות גבוהה מחירו יהיה בהתאם.

טבעות אירוסין קלאסיות

אם כבר עיינתם בטבעות אירוסין קלאסיות וזה הסגנון שבחרתם, חשוב מאוד לשים דגש על בחירת היהלום המרכזי של הטבעת.
רוב התקציב של טבעות אירוסין קלאסיות בסגנון סוליטר מושקע ביהלום המרכזי, ומכאן עולה קשר ישיר כי המחיר של הטבעת הוא בעיקר היהלום ופחות טבעת הזהב עצמה.
בקניית יהלום חושב להתייעץ עם איש מקצוע, לרכוש רק ממקום שמספק לכל יהלום שהוא מוכר תעודה גמולוגית מטעם GIA.
חנות שלא מספקת שני תעודות, האחת על היהלום והשנייה על השיבוץ פשוט לא רוכשים ממנה.
ייתכן ובמקרה בו מספקים תעודות המחיר יעלה מעט, אבל בהשקעה לטווח הארוך (שזה עיקרה של טבעת נישואין) עדיף להשקיע ולקבל אחריות.

שאלות ותשובות

הדבר החשוב ביותר שצריך לעשות לפני שאתם מתחילים לחפש טבעת אירוסין, זה להבין את ההבדל בין טבעות אירוסין ובין טבעות נישואין. מבחינה כללית טבעות אירוסין אלו הן הטבעות שמעניקים בטקס הצעת הנישואין, מבחינת מראה הדבר הכי טובה שלכם לזהות אותן זה על ידי…

ככל הנראה יצא לכם לראות כי כמעט כל אותן טבעות אירוסין מגיעות עם יהלום. אז האם ישנה חובה מסוימת כי טבעות האירוסין צריכות להגיע עם יהלום? ההחלטה הסופית היא שלכם, ואתם לא חייבים לרכוש טבעת עם יהלום ויש מגוון אחר של אפשרויות לדוגמא…

אתם עומדים לבחור טבעת אירוסין מבין שלל טבעות אירוסין? אתם בוודאי רוצים לדעת מראש מהי העלות הממוצעת של טבעת מהסוג הזה. אך מכיוון שיש מבחר כל כך גדול של אפשרויות, העלויות של הטבעות מאוד דינאמיות – אך מוטב שלא להשקיע יותר…

אתם מגיעים לחנות התכשיטים על מנת לבחור טבעת אירוסין מבין מבחר ענק של טבעות אירוסין. אך איך תוכלו לדעת באיזה גודל צריכה להיות טבעת האירוסין? יש לא מעט שיטות שבאמצעותן ניתן לדעת את גודל הטבעת הרצויה, השיטה הטובה ביותר היא…

ברור לכם כי לכל אישה יש טעם שונה, וכל אישה תעדיף טבעות אירוסין אחרות. לכן חשוב מאוד שתנסו להבין פחות או יותר מה הטעם הכללי של בת הזוג שלכם. אך על מנת שלא תרכשו טבעת שהיא לא הטעם של בת הזוג שלכם, האפשרות הטובה ביותר עבורכם היא…

דילוג לתוכן