טבעות אירוסין

אם חשבתם שההחלטה בבחירת בת הזוג היא מורכבת, תתפלאו, אבל יש עוד החלטה מורכבת לא פוחת והיא בחירת טבעת אירוסין.
לטבעות אירוסין יש משמעות מאוד גדולה עבור נשים שמקבלות אותה. יש הנוטים להקל ראש בבחירת טבעות אירוסין ולא לייחס לה את המשמעות שהיא ראויה לה באמת.
אם אתם מתכננים לקנות טבעת אירוסין, כדאי שתקדישו לזה מחשבה. הרי זו טבעת שתחבר את חייכם מרגע שהיא תגיד "כן". להלן דברים שדאי

דברים שכדאי לדעת על טבעות אירוסין

כפי שכבר ציינו, לטבעת אירוסין יש משמעות מאוד גדולה עבור אישה שמקבלת אותה. זאת טבעת שהיא מראה לחברותיה, למשפחתה ולכל מי שמוכן ומעוניין לראות. כמובן שהאישה רוצה טבעת אירוסין מיוחדת, שלא כמו טבעות אירוסין אחרות, טבעת שמדגישה את האכפתיות שלכם והמחשבה שהשקעתם בעניין חיפוש אחריה.
אבל איך תדעו מהי בדיוק אותה טבעת שהיא כל כך אוהבת ואיך תבחרו כשיש מבחר כל כך רחב של טבעות אירוסין?
קודם כל אתם יכולים פשוט לשאול אותה, אבל חשוב שזה יהיה בדרך אגב ולא שאלה ישירה. להעלות נושא ומשם למשוך לכיוון של טבעות אירוסין והעיצוב שלהן. תהיו בטוחים שברגע שתעלו את הנושא היא מיד תנדב את כל המידע בפרטים.
לא רוצים לשאול ישירות את הבת זוג על מנת לא להרוס את אפקט ההפתעה? תשאלו את חברותיה. טבעות אירוסין זה נושא די מדובר ומפורסם בין חברות.
כל אישה חולמת על חתונה ועל איך היא תראה עם שמלת כלה וכמובן גם על המקום בו היא תתחתן. הכל אצלה מתוכנן היטב עוד מגיל צעיר. כמובן שגם הטבעת אותה היא תקבל כבר מתוכננת והיא רוצה את טבעת חלומותיה.
ועכשיו לגורמים באמת משפיעים על בחירת טבעת אירוסין

תקציב

כן, התקציב הוא הראשון שקובע כמה באמת אנחנו יכולים להרשות לעצמו להוציא על טבעת האירוסין.
ישנה הנחה שאומרת שסכום הכסף אותו צריכים להשקיע על טבעות אירוסין הוא בגובה של שני משכורות חודשיות של הרוכש. אבל מה לעשות אם כל שקל מהמשכורת שלכם חשובה לכם? פשוט מאוד – לנסות ולא לעבוד לפי אותם החוקים שהמציאו בלי סיבה מוצדקת.
לכל אחד יש את התקציב שלו וגם אם תקנו טבעת שלא עולה כמו שני משכורות שלכם, אנו בטוחים שהאישה שלכן תענה "כן". הרי לא סתם בחרתם דווקא בה. לכן את התקציב כדאי לחלק בצורה שתתאים לכם לארגון כל החתונה. אל תשכחו שאחרי הטבעת באים גם תשלומים נוספים כנו תשלום על האולם, תקליטן, צלם, שמלת כלה ועוד לא מעט הוצאות אחרות. אז לפני שקבעתם תקציב קחו בחשבון את כל הדברים העתידיים שעלולים לקרות.
אין זה אומר כי צריך לחסוך בטבעת. כי בכל זאת, טבעות אירוסין זה לא עסק זול ובסופו של דבר טבעת אירוסין זה טבעת שתחבר ביניכם לכל החיים וכדאי מאוד להשקיע במשהו איכותי שבאמת יחזיק כל החיים.

העיצוב

כל אישה מתחברת לסגנון עיצוב אחר. יש אלה שמעדיפות טבעות אירוסין בסגנון קלאסי ועדין עם יהלום אחד, ואלה שיעדיפו המון יהלומים על הטבעת.
העיצוב כולל בתוכו גם את סוג הזהב, אם זה זהב לבן או זהב צהוב. הנטייה בטבעות אירוסין היא לבחור בזהב צהוב שבאמת מייחד את הטבעות האלו.
התקציב והעיצוב הם הגורמים המרכזיים שלפיהם תבחרו את הטבעת. העיצוב כמובן כולל בתוכו גם את הטעם האישי.