אודות מאייב תכשיטים

מאייב תכשיטים הינה חברה לייצור תכשיטי יוקרה ברמת גימור בינלאומית, אחרי ניסיון של 20 שנה של עשייה בתחום התכשיטנות צברנו את הידע – איך להפוך כל תכשיט לפריט אומנות. אצלנו במאייב תכשיטים תוכלו למצוא את כל סוגי תכשיטי היוקרה העשויים מחומרי הגלם האיכותיים והמובחרים ביותר המגיעים אליכם בשלל עיצובים לפי בחירתכם.

כמו כל אדם, כך כל תכשיט המיוצר על ידי מאייב תכשיטים הוא יחיד ומיוחד! טבעות, צמידים ועגילים – כל תכשיט בשבילנו הוא עולם ומלואו ואנו מתייחסים לכל מוצר באהבה רבה, אתם מוזמנים לשאול, להתעניין ולדעת אודות תהליך הייצור.

באתר זה תוכלו להנות ממגוון המוצרים אשר חברת מאייב תכשיטים מציעה וביניהם טבעות זהב, זהב אדום, לבן וצהוב, עגילים, טבעות נישואין, אירוסין וכמובן תכשיטים משובצי יהלומים איכותיים.

כל תכשיט אצל מאייב עובר עבודת יד בקפידה ביתר שאת בכל שלבי הייצור עד למתן מראה נוצץ ויוקרתי המוכן לענידה על גופכם. במאייב תכשיטים כל התכשיטים עוברים תהליך קפדני ביותר על מנת לספק ללקוח את המוצר הטוב ביותר הישביע את רצונו. במאייב תכשיטים אנו שמים לנגד עינינו את הלקוח וחשיבותו ולכן אנו מייצרים תכשיטים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, על מנת שיישארו יפים ונוצצים עם מראה יוקרתי כמו בזמן הקנייה.

אצל מאייב תכשיטים תוכלו למצוא את מגוון התכשיטים כגון: טבעות זהב, עגילים, צמידים, וכן תכשיטים אישיים כגון טבעות ושרשראות שם. מכיוון שאנו אוהבים ומכבדים את לקוחותינו חשוב לנו להיות איתם ברגעים המיוחדים והמאושרים של חייהם ולקחת עימם חלק נכבד, ולכן אנו במאייב תכשיטים מייצרים טבעות אירוסין ונישואין בשלל העיצובים היוקרתיים ביותר.

"היהלום שבכתר" הוא לא רק ביטוי עבורנו, אנחנו ממש אוהבים יהלומים, משבצים אותם במגוון התכשיטים, בעגילים, בשרשראות וכמובן בטבעות אירוסין. מכיוון שאנו במאייב תכשיטים שמים בראש מעייננו את טובת הלקוח אנו רוצים שאתם תקבלו את הסטנדרט הגבוה ביותר שיש לתחום להציע, לכן על מנת להוכיח לכם את איכות המוצרים שבידנו, בכל קנייה של תכשיטי יהלומים תינתן לכם התעודה הגמולוגית המעידה על טיבו ורמת ניקיונו של המוצר.

במאייב תכשיטים אנו מאמינים שללקוח מגיע את הטוב ביותר ואת היפה ביותר. לכן קברניטי החברה נוהגים ללכת באופן קבוע לתצוגות התכשיטים המובילות בעולם, להתעדכן בצו האופנה, לשאוב השראה וביחד עם המגע הייחודי של המעצבים שלנו מגישים לכם מוצר חדש התוכלו למצוא רק בחנות של מאייב תכשיטים.

מכיוון שאנו במאייב תכשיטים מאמינים בכל ליבנו שהמוצרים אותם אנו מספקים לשלל לקוחותינו, מיוצרים מחומרי הגלם בעלי תו התקן המחמיר ביותר היוצר לפניכם את המוצר לא רק היפה בעל המראה היוקרתי אלא גם האיכותי ביותר, אנו מעניקים לכם על כל קנייה תעודת אחריות הנשמרת, מחזיקה ותקפה לכל החיים.

אנו במאייב תכשיטים חרטנו על דגלנו שלושה עקרונות – אמינות, מקצועיות ואיכות.

דילוג לתוכן